**** Hotel Troja ubytovanie Praha 8

Hotel Praha 8 Troja

Hotel Troja **** je moderný hotel s vysokou kvalitou služieb a príjemnou atmosférou. Je umiestnený v kľudnej časti Prahy 8, na pravom brehu rieky Vltavy s unikátnym výhľadom na starú Prahu a vynikajúcou dostupnosťou do historického a obchodného centra.

Ubytovanie v Prahe
Hlavná časť hotela Troja **** má k dispozícii 22 moderne vybavených izieb (dvojlôžkové vrátane samostatných lôžok, trojlôžkové a apartmány), vedľajšia budova ponúka ďalších 35 dvojposteľových izieb.
 
Vybavenie izieb na hlavnej budove - kúpeľňa so sprchou a WC na každej izbe, sušič vlasov, televízor so satelitným príjmom a radiokanálom, telefón s priamou voľbou, prípojka pre Internet, WIFI - bezdrôtové internetové pripojenie, možnosť pripojenia faxu, minibar, osobný bezpečnostný trezor.

Hotel Troja **** ponúka aj izby DELUXE. Tieto nadštandardné izby majú nad rámec ostatných izieb - mimoriadny panoramatický výhľad na centrum mesta a široké okolie. Väčšia veľkosť, balkón alebo francúzske okno. Vysokorýchlostný internet, čaj / káva na izbe + občerstvenie, župan, prezúvky, nadštandardná kúpeľová kozmetika. Štýlový sklenený darčekový predmet (tradičná česká ručná výroba).

Hotelovým hosťom je k dispozícii hotelový výťah vo všetkých poschodiach, garáž s kapacitou 13 miest strážená kamerami a bezpečnostným systémom, štýlová reštaurácia, kaviareň, letná záhradka a gril. Bezbariérová izba, vstup do hotela aj garáže. Spoločenské priestory vrátane hlavnej sály s unikátnym panoramatickým výhľadom na Prahu.

Praha ubytovanie hotel Troja Restaurant a Café Troja
Hotel Troja ponúka niekoľko gastronomických stredísk s kapacitou od 20 do 150 osôb. Servis zodpovedá moderným gastronomickým trendom rovnako ako ponuka českej i medzinárodnej kuchyne.

Hotel Troja v Prahe 8 Hotelové služby
24 hodinová recepcia, room service od 7:00 do 23:00, zmenáreň, kopírovacie a faxové služby, práčovňa, čistiareň, zabezpečenie vstupeniek na rôzne podujatia (výstavy, divadelné predstavenia, koncerty, vernisáže a podobne), hotelová úschovňa batožiny, doplnkový predaj v recepcii, zaistenie prehliadok mesta či výletov do okolia. Zabezpečenie celého hotela videokamerami a bezpečnostným systémom VingCard. V prípade firemných akcií alebo udalostí s počtom viac ako 50 osôb, ponúka hotel aj ubytovanie vo vedľajšej budove s kapacitou 35 dvojposteľových izieb.

Praha hotel ubytovanie Troja obchodné a firemné akcie
Hotel má k dispozícii ideálne podmienky pre náročnú obchodnú klientelu a realizáciu firemných akcií (konferencie, školenia, prezentácie, ...). Ponúka 5 konferenčných sál s kapacitou 10 - 110 osôb, vybavené klimatizáciou a modernou technikou vrátane vysokorýchlostného internetu.

PANORAMA SÁL - Hlavná sála s výhľadom na Prahu.
Presklená klimatizovaná sála v treťom poschodí hotela s jedinečným výhľadom na Prahu. Svojím charakterom, vybavenosťou a umiestnením je ideálnym miestom pre poriadanie firemných prezentácií a školení, obchodných rokovaní a stretnutí a spoločenských stretnutí ako sú svadby, promócie, jubileá a pod. na veľmi vysokej úrovni. Celá sála je vybavená najmodernejšou technikou, dataprojektorom, systémom ozvučenie priestoru s centrálnou obsluhou a CD zariadením, premietacím plátnom s možnosťou projekcie z PC, DVD alebo spätného projektora. Ďalšia IT technika je zabezpečovaná po dohode. Vlastná šatňa, toalety a moderná kuchyňa s grilom patriace k miestnosti sú samozrejmosťou.

Dovolenka v Prahe ubytovanie hotel Troja okolie
Pri hoteli je stanica metra Kobylisy s priamym spojením do centra Prahy (na Václavské námestie 5 staníc metra) alebo na hlavné vlakové a autobusové stanice (Holešovice iba 1 stanica metrom, Hlavná vlaková stanica a Florenc len 3 stanice metrom). Pražské výstavisko v Holešoviciach a Letňanoch sú vzdialené iba 4 stanice električkou.

V blízkosti hotela je aj SAZKA ARENA (priamy spoj električkou do 10 min), Trojský zámok, botanické záhrady, ZOO alebo Holešovická tržnica (15 min kľudnej chôdze), obchodné centrum Letňany (najväčšie nákupné centrum v Prahe) alebo Holešovická tržnica (iba 2 stanice metrom).
Hotel Praha 8 Troja - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 8 Troja - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Praha 8 Troja - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 8 Troja - hotel má reštauráciuHotel Praha 8 Troja - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 8 Troja - k dispozícii letná terasaHotel Praha 8 Troja - k dispozícii kavareňHotel Praha 8 Troja - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 8 Troja - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 8 Troja - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 8 Troja - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 8 Troja - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Troja ubytovanie Praha 8 Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C Nočná tepl.: 1 °C Vietor: 23 m/s